DAREK  ZIELIŃSKI
   info@darekzielinski.com
Jestem  potrzebny  Twojej  Firmie
Witamna mojej stronie www

                                Szkolenia


WYBRANE SZKOLENIA

Techniki sprzedaży /Certyfikat SHARP/

Sztuka profesjonalnej prezentacji /Certyfikat SHARP/

Akademia rozwoju /Certyfikat Gazety Prawnej/

Przywództwo i kierowanie zespołem / Certyfikat WSHE w Łodzi/

Negocjacje handlowe

Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientem

Profesjonalna obsługa klienta

Mowa ciała

Motywacja

Asertywność

Autoprezentacja

Zarządzanie czasem

Sprzedaż bezpośredniaSZKOLENIA

Bardzo ważnym elementem wspierającym pracę przedstawiciela handlowego jest wiedza wyniesiona z różnego rodzaju kursów i szkoleń. Na przestrzeni kilku ostatnich  lat uczestniczyłem w wielu tego typu przedsięwzięciach. Przybliżę teraz Państwu kilka szkoleń w których uczestniczyłem. Zapraszam również do strefy e-booków.

>>> Techniki Sprzedaży /Certyfikat SHARP/ Sprzedaż nie ogranicza się już jedynie do przekonania potencjalnego klienta do zakupu, lecz staje się formą doradztwaz którego klient powinien wynieść przeświadczenie, że nasz produkt jest tym, którego rzeczywiście potrzebuje.  Nie wystarczy już poprawnie zidentyfikować prawdziwe potrzeby klienta, lecz świadomie wykorzystywać techniki dostarczania klientowi prawdziwych, poszukiwanych przez niego wartości. Dwudniowy program szkolenia był zbudowany tak, aby przedstawić i ułatwić jego uczestnikom praktyczne rozwiązania, dające sprzedaż firmie produktów i usług, a klientom tak cenną wartość jak zadowolenie. W programie znalazły się ćwiczenia praktyczne - odgrywanie scen handlowych rejestrowanych techniką video, a następnie ich analizowanie.                                                                                             

>>>   Sztuka profesjonalnej prezentacji  /Certyfikat SHARP/ Celem dwudniowego szkolenia było zapoznanie z zasadami i technikami prezentacji mających na celu przekonanie klientów do produktów i usług oraz kreowanie pozytywnego własnego wizerunku oraz wizerunku firmy w oczach odbiorcy. Szkolenie pokazywało jak wzbudzić  zainteresowanie i zrobić jak najlepsze wrażenie  służące  przekonaniu do prezentowanych treści. Szczególnie pokazano jak dostosowywać różne techniki prezentacyjne  do preferencji odbiorców. Trening miał postać intensywnego praktycznego warsztatu, łącznie z odgrywaniem scen handlowych.                         
>>>   Akademia rozwoju  /Certyfikat Gazety Prawnej/ Cykl 6 szkoleń w formule e-lerningu z zakresu: 1/ Technik zapamiętywania, 2/ Zarządzania stresem, 3/ Asertywności, 4/ Zarządzania sobą w czasie, 5/ Negocjacji, 6/ Komunikacji i perswazji. Aby otrzymać certyfikat należało poprawnie rozwiązać poprawnie 6 testów na czas.                                                                          >>> Przywódźtwo i kierowanie zespołem /Certyfikat Wyższej Szkoły Humanistyczno -Ekonomicznej w Łodzi/  W ramach 2-tygodniowego szkolenia zdobyłem umiejętności z zakresu: 1/ Podstawowych pojęć współczesnych teorii przywództwa, 2/ Metod budowania zespołu, 3/ Mechanizmów i strategii motywowania pracownika.                                                         

                                                                                                                                                                                                             Copyright © 2007, Design by: Sunlight webdesign

Valid XHTML 1.1