DAREK  ZIELIŃSKI
   info@darekzielinski.com
Jestem  potrzebny  Twojej  Firmie
Witamna mojej stronie www

                            Osiągnięcia


OSIĄGNIĘCIA

>>> OGÓLNOPOLSKI SERWIS INTERNETOWY GO3.PL : Największa sprzedaż produktów internetowych, spośród wszystkich konsultantów o zasięgu ogólnokrajowym / ok. 100 konsultantów/ OSI GO3.PL rozpoczął działalność w 2001r. i obecnie współpracuje z ponad 3300 klientami. Konsultanci GO3.PL działają w ponad 200 miastach Polski. Jest jedną z większych w Polsce firm zajmujących się tworzeniem serwisów www, sklepów internetowych oraz oprogramowania internetowego. Z usług hostingowych firmy korzysta ponad 2000 klientów. GO3.PL posiada oddziały w Stalowej Woli,Katowicach, Olsztynie, Lublinie, Wrocławiu i Częstochowie. Centrala mieści się w Łodzi.

>>> POLSKIE KSIĄŻKI TELEFONICZNE : Dyplom uznania Dyrektora Generalnego za ambitną walkę o wynik i realizację 165 % celu.  PKT to największy wydawca książek telefonicznych, posiadający pozycję lidera z 53% udziałem w polskim rynku yellowpages.Spółka dociera ze swoimi produktami do blisko 10 milionów użytkowników książek drukowanych, 1 miliona użytkowników CD oraz 3,5 użytkowników serwisów internetowych (pkt.pl, ditel.pl). Centrala firmy znajduje się w Warszawie a pozostałe biura regionalne w 12-stu miastach w Polsce.

>>>  ŁÓDZKI INDEKS BUDOWLANY : Sprzedaż największej powierzchni reklamowej, spośród wszystkich konsultantów ds. reklamy do edycji targowych - INTERFLAT'2000, INTERFLAT'2002 oraz INTERBUD'2001, INTERBUD'2002. W czasach kiedy jeszcze nie był wszechobecny Internet a wyszukiwarka google była w fazie projektowania na Uniwersytecie Stanforda, bardzo popularną formą reklamy były wydawnictwa branżowe.Wielu reklamodawców nawet nie myślało o swoich stronach www, tym bardziej o pozycjonowaniu w wyszukiwarkach. Łódzki Indeks Budowlany jak sama nazwa wskazuje skupiał się na klientach z branży budowlanej, uczestniczył również aktywnie na targach branżowych. W wydawnictwie pracowało 15 mobilnych doradców ds. reklamy. Mimo jak na tamte czasy dużej konkurencji - edycje targowe pozyskiwały dużą liczbę reklamodawców.          

                                                                                                                                                                                                            Copyright © 2007, Design by: Sunlight webdesign

Valid XHTML 1.1